faen
dl-ok

فن کویل ها

فن کویل (Fancoil) دستگاهی است که از مبدل انتقال حرارتی آبی-هوایی (کویل) و یک فن و موتور و دریچه تشکیل شده که در سیستم های تهویه مطبوع، ساختمان ها، مراکز تجاری و مسکونی مورد استفاده قرار می گیرند. فن کویل ها معمولا به کانال متصل نمی شوند کاربرد آنها برای کنترل دمای محیطی است که در آن نصب می شوند. توسط کلید on/off یا با ترموستات کار می کنند. آنها ممکن است در کابین های ایستاده، درون دیوارها یا سقف های کاذب نصب شوند. فن کویل ها به خاطر سادگی مقرون به صرفه تر از استفاده از سیستم های کانالی یا حرارت مرکزی که با هواساز کار می کنند، می باشند. فن کویل ها به دو حالت افقی و عمودی نصب می شوند.
فن کویل های شیبدار در زیر پنجره کاربرد دارند و در صورتی که بالایشان پرده نصب شود ، زاویه ی پرتاب هوا مانع از تکان خوردن پرده می شود.
فن کویل های سقفی در درون سقف کاذب نصب شده و با افزایش فضای مفید برای ساختمان ارزش افزوده ای ایجاد می کنند.
فن کویل های کاستی نیز در سقف کاذب نصب می شوند و مجهز به ریموت کنترل هستند ،مزیت اصلی این فن کویل ها پرتاب هوا از چندین جهت و زیبایی منحصر به فردشان می باشد.

 

مدلهای مختلف فن کویل های ساخت شرکت سارین تهویه تامین کننده شرایط دلپذیر از لحاظ دما، رطوبت، و تهویه هوا هستند. طراحی صورت گرفته در این فن کویل ها به گونه ای است که باعث صرفه جویی در انرژی و هزینه میشود. شرکت سارین تهویه با اتکا به مهندسین مجرب، زبده و علم روز دنیا تلاش روزافزون درجهت برآورده ساختن سلیـقه ایرانی، افزایش راندمان، کاهش صدا و انعطاف پذیری بیشتر می باشد.

مدل های گوناگون فن کوئل شرکت سارین تهویه سبب ایجاد فضای مطبوع با دما و رطوبت مناسب می گردد.
طراحی عالی سیستم های تهویه برای طیف گسترده ای از شرایط آب و هوایی سبب ذخیره فوق العاده انرژی فضا و هزینه می گردد .
بنابراین شرایط آسایش در فضای کار و زندگی به وسیله فن کوئل های شرکت سارین تهویه تضمین می گردد.
این شرکت در تلاش است برای افزایش سطح رضایت مشتریان با استفاده از مراکز تحقیق و توسعه مدل های گوناگون با راندمان بالا ،کارکرد ساده ،صدای کم و قابلیت انعطاف پذیری بالا ارائه دهد .

مدل ها :

۱-فن کوئل زمینی توکار (CONCEAL) و روکار (EXPOSE)
۲-فن کوئل سقفی توکار و روکار
۳-فن کوئل دکوراتیو زمینی و سقفی
۴-داکتد فن کوئل

کارکرد ساده :

 

فن کوئل های این شرکت به سادگی قابلیت نصب و استفاده را دارند .

انعطاف پذیری :

 

فن کوئل های شرکت نسبت به روش های مختلف صرفه جویی در انرژی قابلیت انطباق دارند.

فین با بازدهی فوق العاده :

 

مبدل های مورد استفاده در فن کوئل به وسیله تجهیزات و روش های منحصر به فرد در EXPAND و استفاده از فین های موج دار Hering bone با راندمان بالا تولید می گردند.

 

انواع مدل فن کویل ها

 

۱-  فن کویل های زمینی با کابینت و بدون کابینت

۲- فن کویل های سقفی با کابینت و بدون کابینت

۳- فن کویل های کانالی

نصب و راه اندازی و نگهداری

 

نصب و راه اندازی فن کویل های شرکت سارین تهویه بسیار آسان می باشد و نیاز به نگهداری چندانی ندارد.

طراحی بهینه

 

طراحی فن کویل های شرکت سارین  تهویه به شکلی صورت گرفته است که در کمترین فضای ممکن ، قابلیت نصب و راه اندازی را دارا می باشد.